Strona główna
Prace porządkowe na cmentarzu Drukuj
wtorek, 21 maja 2019 08:25

   Od kilku dni pracownicy MPGK sukcesywnie koszą tereny zielone na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Mościckiego.

Więcej…
 
17.05.2019 Ogłoszenie o zbędnych składnikach majątkowych przeznaczonych do sprzedaży - sam. Daewoo Lublin, agregaty i sejf Drukuj
piątek, 17 maja 2019 10:32

 Szczegóły oferty dotyczącej zbędnych składników majątkowych przeznaczonych do sprzedaży

 Szczegóły oferty dotyczącej zbędnych składników majątkowych przeznaczonych do sprzedaży - sejf

 
Ogłoszenie - wynajem lokalu Drukuj
środa, 27 marca 2019 12:57

   Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. wynajmie lokal o powierzchni ok 77 m2 pod działalność usługową lub handlową. Lokal położony w atrakcyjnym miejscu w centrum, przy parkingu przy ul. Sybiraków, aktualnie szalet miejski.

Więcej…
 
Nowe nasadzenia Drukuj
piątek, 17 maja 2019 16:17

   To już kolejne nasadzenia na rondach, skwerach i w parkach. Wczesną wiosną posadzone zostały bratki, a teraz sadzimy kwiaty letnie, czyli pelargonie, surfinie, aksamitki i begonie. 

Więcej…
 
Koszenie traw Drukuj
czwartek, 09 maja 2019 13:03

Nasi pracownicy rozpoczęli prace związane z koszeniem terenów zielonych administrowanych przez MPGK. Prace rozpoczęto od centrum miasta, w tym skwerów i Parku Miejskiego przy Kamenie. W najbliższych dniach obkaszane będzie osiedle Słoneczne.

Więcej…
 
Prace korelacyjne na sieci wodociągowej Drukuj
wtorek, 30 kwietnia 2019 07:00

Przez najbliższe tygodnie pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji będą prowadzić korelację na sieci wodociągowej na osiedlu Włodawskim.

Więcej…
 
Pan Śmietnik znowu wśród dzieci Drukuj
wtorek, 30 kwietnia 2019 06:51

Nasza MPGK – owska maskotka znowu zachęcała dzieci do tego, aby segregowały odpady. Odwiedziła przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Chełmie prezentując im pracę naszej śmieciarki. Przy okazji dzieci mogły podziwiać nową naklejkę na śmieciarce, której projekt przygotowała na konkurs jedna z chełmskich uczennic.

Więcej…
 
Prace porządkowe na terenie miasta Drukuj
czwartek, 25 kwietnia 2019 09:20

   W środę 24 kwietnia pracownicy miejskiej zieleni MPGK pracowali na rondzie Honorowych Krwiodawców. Między innymi wyrównali teren i obsiali trawą. Oprócz tego na rondzie pojawiły się donice, w których lada moment posadzone zostaną pelargonie.

Więcej…