Strona główna

 
19.07.2018 Ogłoszenie o zbędnych składnikach majątkowych przeznaczonych do sprzedaży - prasa taśmowa Drukuj
czwartek, 19 lipca 2018 13:47

 Szczegóły oferty dotyczącej zbędnych składników majątkowych przeznaczonych do sprzedaży

 
Terminale płatnicze w MPGK Drukuj
poniedziałek, 16 lipca 2018 09:22

   Informujemy, że w Biurze Obsługi Klienta MPGK przy ul. Wołyńskiej 57 zainstalowany został terminal płatniczy. Mogą Państwo od tej pory dokonywać płatności za pomocą kart płatniczych za faktury wystawione przez MPGK w Chełmie. Chodzi o faktury za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków, dzierżawę lub sprzedaż pojemników na odpady, wymianę lub plombowanie wodomierza itp.
   Przypominamy, że terminale płatnicze znajdują się również w biurze Cmentarza Komunalnego przy ul. Mościckiego 57 oraz w Zakładzie Oczyszczania Miasta przy ul. Bieławin 5a.

 
Konkurs „Recyklingowe Przedszkole” rozstrzygnięty Drukuj
czwartek, 05 lipca 2018 09:47

   W piątek 29.06.2018 r. w siedzibie MPGK odbyło się spotkanie z uczestnikami konkursu „Recyklingowe Przedszkole”. Tego dnia przedszkolaki wraz z rodzicami i opiekunami otrzymali nagrody i podziękowania za udział w naszym projekcie, a każde z reprezentowanych placówek przedszkolnych otrzymała zestawy pojemników do segregacji  śmieci. Upominki wręczał pan Andrzej Roguski – Prezes Zarządu MPGK wraz z członkami komisji konkursowej.  
   Prace konkursowe miały stanowić użyteczne dla przedszkola przedmioty wykonane ze śmieci. Pojawiły się huśtawki, grzechotki, zabawkowe kuchenki, przyborniki na kredki, tekturowe samochody i wiele, wiele innych. Pod koniec lipca prace konkursowe będzie można podziwiać w siedzibie Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti. Może uda się zainspirować mieszkańców naszego miasta do domowego recyklingu…
   Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

 
Nowe nasadzenia w mieście Drukuj
czwartek, 05 lipca 2018 08:55

   Jak co roku pracownicy Zakładu Zieleni MPGK zajęli się pielęgnacją chełmskich skwerów i rond. Posadzone zostały begonie, pelargonie, aksamitki i wiele innych gatunków kwiatów. Po raz pierwszy w tym roku zasadzona została skarpa na ulicy Lubelskiej przy „kościele na Górce”, na której pojawiły się berberysy i jałowce.  Oprócz tego na bieżąco prowadzone są prace związane z koszeniem terenów zielonych w naszym mieście.

 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko Drukuj
poniedziałek, 02 lipca 2018 14:18

   Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie ogłasza nabór na stanowisko specjalisty w dziale zamówień publicznych i zakupów. Termin składania dokumentów upływa z dniem 31.08.2018 r.

 Szczegóły ogłoszenia dotyczące zakresu czynności i wymogów dla kandydatów na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych.

 
Roboty budowlane na sieci wodociągowej w rejonie ulicy Rejowieckiej Drukuj
czwartek, 28 czerwca 2018 13:06

   W związku z planowaną przebudową Drogi Krajowej nr 12 prowadzone są prace modernizacyjne na sieci wodociągowej w ulicach: Rejowieckiej, Podgórze, Alei Przyjaźni i Rampie Brzeskiej.
   W środę 27 czerwca rozpoczęły się roboty związane z budową nowej sieci wodociągowej w ulicy Mierniczej, która zgodnie z planem będzie miała ponad 55 m długości. W następnej kolejności zrealizowana zostanie przebudowa sieci wodociągowej w odcinku ulicy Rejowieckiej.
   Prace budowlane pracowników MPGK potrwają do  końca września.

 
Komunikat dla mieszkańców Drukuj

   W związku z planowaną modernizacją Drogi Krajowej nr 12 w rejonie ulic: Podgórze, Rejowiecka, Aleja Przyjaźni, Rampa Brzeska i Wschodnia prowadzone będę prace modernizacyjne sieci i przyłączy wodociągowych.  Mieszkańców ww. ulic prosimy o umożliwienie wejścia na posesje celem sprawnego przeprowadzenia robót. Po zakończeniu prac, udostępniony teren zostanie przywrócony do stanu pierwotnego. Modernizacja sieci i przyłączy przeprowadzona zostanie ze środków własnych MPGK Sp. z o.o. w Chełmie.
   Równocześnie informujemy, że podczas robót budowlanych na sieci wodociągowej mogą występować okresowe przerwy dostawy i prawidłowego ciśnienia wody dla mieszkańców ww. ulic oraz ulic do nich przyległych.
   Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.