Strona główna
Nasza działalność


Pan Śmietnik znowu wśród dzieci Drukuj
wtorek, 30 kwietnia 2019 06:51

Nasza MPGK – owska maskotka znowu zachęcała dzieci do tego, aby segregowały odpady. Odwiedziła przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Chełmie prezentując im pracę naszej śmieciarki. Przy okazji dzieci mogły podziwiać nową naklejkę na śmieciarce, której projekt przygotowała na konkurs jedna z chełmskich uczennic.

Więcej…
 
Konkurs na projekt naklejki rozstrzygnięty Drukuj
wtorek, 09 kwietnia 2019 12:42

   W dniu 5 kwietnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej w ramach akcji Czysty Chełm odbyło się podsumowanie konkursu na projekt naklejki na nową śmieciarkę MPGK. Konkurs był skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych w Chełmie i jego celem było stworzenie rysunku, który zachęciłby do segregowania odpadów komunalnych.

Więcej…
 
Akcja Czysty Chełm Drukuj
wtorek, 09 kwietnia 2019 12:21

   W ostatnim tygodniu braliśmy udział w miejskiej akcji zorganizowanej z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Ziemi. Akcja nosiła nazwę „Czysty Chełm”. W ramach tego dzieci z chełmskich placówek oświatowych zbierały i segregowały odpady, które MPGK następnie odbierało ze zgłoszonych miejsc.

Więcej…
 
Śmieciarka u Chełmskich Niedźwiadków Drukuj
wtorek, 09 kwietnia 2019 12:09

   W ramach miejskiej akcji Czysty Chełm pracownicy MPGK odwiedzili Żłobek Chełmskie Niedźwiadki. Dzieci miały okazje zobaczyć z bliska prawdziwą śmieciarkę oraz wysłuchać do czego taki samochód służy oraz dlaczego należy wrzucać śmieci do śmietnika.

 

 
Zaprojektuj naklejkę na nową śmieciarkę i wygraj fantastyczne nagrody Drukuj
czwartek, 17 stycznia 2019 16:35

wywrotka mal   To już kolejny konkurs organizowany przez MPGK. Tym razem zapraszamy uczniów klas 4-8 szkół podstawowych do przygotowania projektu naklejki promującej segregację odpadów. Po rozstrzygnięciu konkursu naklejka zostanie umieszczona na najnowszej śmieciarce MPGK . Prace można składać w siedzibie MPGK do dnia 28.02.2019 r. do godziny 14.00 (pokój nr 22). Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Szczegóły regulaminu konkursu wraz z załącznikami

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 10