Strona główna » Przetargi » Zapytania ofertowe » Sukcesywny odbiór i utylizacja odpadów z podziałem na zadania
Sukcesywny odbiór i utylizacja odpadów z podziałem na zadania Drukuj
czwartek, 11 lipca 2019 08:20

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie zaprasza do składania ofert zainteresowanych wykonawców w ramach prowadzonego zapytania ofertowego pn."Sukcesywny odbiór i utylizacja odpadów z podziałem na zadania". Zapytanie prowadzone jest w trybie dla postępowań o wartości poniżej równowartości wyrażonej w złotych kwoty 30 000,00 EURO.


18-07-2019 r. Zamawiający upublicznił informacje z otwarcia ofert, poniżej plik: "Protokół z otwarcia ofert.pdf"

 

15-07-2019 r. Zamawiający udzielił odpowiedzi na pytanie, poniżej plik: "Pytanie i odpowiedź nr 1.pdf". Jednocześnie Zamawiający informuje, że termin składania ofert nie zostaje wydłużony, a powyższa odpowiedź stanowi integralną część dokumentacji zapytania i należy ją uwzględnić podczas przygotowywania ofert.

 

UWAGA: oferty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , ewentualnie faxem na nr 82 563 03 45 lub dostarczyć osobiście do pokoju nr 32.Oferty przesłane na inny adres lub w inny sposób nie będą brane pod uwagę.


Zapytanie i dokumentacja (dokumentacja i wymagania wraz z załącznikami) do samodzielnego pobrania w formie pdf oraz w formie edytowalnej jako archiwum samorozpakowujące znajduje się poniżej.

Poprawiony: czwartek, 18 lipca 2019 13:06