Strona główna » Cmentarz Komunalny
Cmentarz Komunalny Drukuj
środa, 15 czerwca 2011 12:01


 

   Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie sprawuje zarząd nad cmentarzem komunalnym przy ulicy Mościckiego. Zadaniem pracowników cmentarza jest zachowanie porządku i dbałość o estetykę cmentarza, który stanowi miejsce pamięci o naszych najbliższych.
   W swojej ofercie cmentarz ma możliwość udostępnienia klimatyzowanej kaplicy do przeprowadzenia ceremonii pożegnalnej zmarłego. Kaplicę cmentarną można dostosować do ceremonii przeprowadzonych według różnych wyznań, również do uroczystości o charakterze świeckim.
Pracownicy spółki zapewniają bieżący dostęp do ksiąg cmentarnych, kontakt z miejscowymi zakładami pogrzebowymi i kamieniarskimi, służąc pomocą wszystkim zainteresowanym.
   Odpowiadając na Państwa potrzeby na stronie internetowej spółki zamieszczona została wyszukiwarka grobów, na której można znaleźć naszych bliskich wpisując jedynie imię i nazwisko zmarłego.

Komunikat dla mieszkańców

   Informujemy, że w przypadku grobów jednoosobowych murowanych i ziemnych po 20 latach użytkowania należy uiścić opłatę w wysokości 510 zł. Opłata wynika z przepisów ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych i wnoszona jest za użytkowanie miejsca pochówku przez kolejne 20 lat.
   W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z pracownikami Cmentarza Komunalnego pod numerem (82) 565 37 59.

Regulamin Cmentarza Komunalnego

UCHWAŁA NR XXXV/418/18 RADY MIASTA CHEŁM z dnia 25 stycznia 2018 r. zmieniająca uchwałę w sprawie regulaminu korzystania z cmentarza komunalnego w Chełmie

 UCHWAŁA NR X/70/19 RADY MIASTA CHEŁM z dnia 9 maja 2019 r. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia stawek opłat za korzystanie z cmentarza komunalnego w Chełmie

Instrukcja wewnętrzna wykonywania robót na Cmentarzu Komunalnym w Chełmie

 Cennik usług Cmentarza Komunalnego w Chełmie

 

Cmentarz Komunalny - zdjęcia Pan Grzegorz Grela

 

Poprawiony: czwartek, 18 lipca 2019 11:37